Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Kocerany - Oferty wynajmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Lesznowola

Lesznowola(Kocerany + 20 km)

7 400 zł88 m² 84,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia nowoczesny segment zlokalizowany w Lesznowoli, na kameralnym, zamkniętym osiedlu, które gwarantuje spokój, prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Piaseczno

Orężna,Piaseczno(Kocerany + 23 km)

14 900 zł180 m² 82,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajmu dom na cele biurowe, kancelarię o łącznej powierzchni 180m2 w Piasecznie. Budynek posiada dwie kondygnacje. każda o pow. około 90m2. Przestronne wnętrza w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jeżynowa

Granica(Kocerany + 24 km)

8 000 zł143 m² 55,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do wynajęcia nowoczesny bliźniak o powierzchni ok. 143 m , położony na działce 420 m w spokojnej, zielonej okolicy. Rozkład pomieszczeń: parter: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Kocerany + 24 km)

7 900 zł248 m² 31,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na wynajem komfortowy, przestronny dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. To doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Zalotna

Dawidy Bankowe(Kocerany + 25 km)

5 000 zł78,68 m² 63,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom do wynajęcia Dawidy Bankowe | cisza, zieleń i komfort blisko Warszawy Wyobraź sobie poranek z kawą w ogrodzie, śpiew ptaków zamiast hałasu miasta i przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Lesznowola

Lesznowola(Kocerany + 20 km)

7 000 zł88 m² 79,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na wynajem nowoczesny segment położony w Lesznowoli, na kameralnym, zamkniętym osiedlu, zapewniającym poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Nieruchomość została wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów(Kocerany + 25 km)

26 900 zł750 m² 35,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rezydencja O potencjale komercyjnym - idealna na spa, przedszkole lub pensjonat Prestiżowy Komorów | Hala sportowa 100 m | 20 pomieszczeń | Sauna I Bezpośrednio przy lesie | 20 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Iglasta

Bobrowiec(Kocerany + 19 km)

9 900 zł160 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Rodzinny dom wolnostojący z dużym ogrodem w miejscowości Bobrowiec [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Szymanów

Szymanów(Kocerany + 25 km)

15 500 zł360 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 556 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Szymanów (gmina Góra Kalwaria) przy drodze Konstancin Jeziorna-centrum handlowe "big łubna". Dom o powierzchni całkowitej (pełne podpiwniczenie).

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Morwowa

Opypy(Kocerany + 20 km)

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia niezależne piętro domu wolnostojącego w Opypach. Piętro o pow. 107m2 z oddzielnym wejściem na górę oraz furtką. Wszystkie media miejskie (oddzielne liczniki).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Kocerany

Kocerany,mazowieckie

5 000 zł59 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 600 m²

Przedmiotem wynajmu jest nieruchomość gruntowa położona w powiecie grójeckim, w odległości ok 40 km od Warszawy, w miejscowości Kocerany należącej do Obszaru Krajobrazu Chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kocerany

Kocerany,mazowieckie

1 300 zł70 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom o powierzchni ok 70m2 w miejscowości Kocerany, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i ganku. Ogrzewanie co z kominka. Woda ciepła z piecyka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij