Działka
Kocerany, mazowieckie
- 1 687 000 zł
- 24 100 m²
- 70 zł/m²
Iwona Pisarek
Skontaktuj się
Działka
Kocerany, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 687 000 zł 24 100 m² 70 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 687 000 zł (70 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 24 100 m²
- kształt: trapez; pusta, zalesiona
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: PISAREK NIERUCHOMOŚCI - IWONA PISAREK, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: GS-31149
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kocerany, Pniewy, grójecki, mazowieckie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, las
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, kawiarnia, przystanek autobusowy, targ
Opis nieruchomości
Dla inwestora piękna działka położona w miejscowości Kocerany w pobliżu Rezerwatu Łęg nazywany Mazurami Mazowsza o powierzchni 24 100 mkw (w tym 17 000 mkw rolna ziemia klasy VI i VIz i 7 100 mkw lasu) znajduje się w gminie Pniewy (przy granicy z gminą Grójec) pomiędzy Tarczynem a Grójcem, w pobliżu trasy krakowskiej obecnie podzielona na 17 działek o pow. od 1000 m kw do 1177 m kw oraz drogi wewnętrzne do kupna w całości. (...)
515 044...
515 044 501
22 628 23 80